Vzhledem k nesčetným možnostem zpracování a využití semen guarany se vám nabízí celá řada možností využití guarany. Velkou část produktů s jejím obsahem můžete běžně pořídit v obchodech a supermarketech, nicméně zde je vhodné mít na paměti, že není zaručeno obsažené množství účinné látky v zakoupených produktech. Všeobecně je vhodnější využít služeb o něco více specializovaných prodejců, abyste měli jistotu, že to, co si kupujete je opravdu guarana a neházeli peníze z okna pro něco bez účinku.

Kde koupit guaranu

Lékárny

Jedno z míst, kde máte největší jistotu, že vám nabídnou kvalitní produkty na přírodní bázi. Nabídka lékáren se neomezuje pouze na prášek, ale většinou má v zásobě celou řadu produktů, od klasických extraktů ve formě prášku nebo tablet, přes čaje a sirupy, energetické tyčinky, až po kapsle. Výhodou je, kromě jisté formy záruky, i fakt, že lékárník vám i většinou poradí, co je pro vás nejvhodnější a upozorní vás na případné kontraindikace s některými léky.

Internetové obchody

Na internetu lze nalézt celou řadu e-shopů z různými doplňky stravy, z nichž některé se přímo specializují na výrobky s obsahem guarany, a tak máte možnost si vybrat snad ze všech možných výrobků, včetně těch hůře sehnatelných, nebo méně obvyklých.

Namíchaná směs s Guaranou od Mixturam.cz

 

Co je jistě vhodné zmínit, že v současné době můžete využít možnosti namíchat si vlastní potravinový suplement, přesně podle vašich požadavků, podle toho, co vám vyhovuje. Díky tomu můžete mít tobolku, která bude kromě guarany obsahovat různé jiné látky, vitamíny a minerály podle vašeho výběru a tak budete mít jistotu, že platíte jen za to, co skutečně využijete.